Om Furuboda assistans

Om Furuboda assistans

Vilka är vi?

Vi är en privat assistanssamordnare med många nöjda kunder över hela Skåne och Blekinge. Var den du är och dela dina dagar med oss!

Vår assistans

För oss är det viktigt att du får vara precis den du är. Därför vill vi lära känna dig och se till just dina behov.

För att kunna erbjuda en så bra assistans som möjligt vill vi vara nära våra kunder. Därför har vi flera kontor utspridda över södra Sverige. Vi finns tillgängliga på telefon dygnet runt och är ute titt som tätt och träffar våra kunder.

Ledningen

Gunilla Malmsten

Gunilla Malmsten

VD

044-781 48 51
gunilla.malmsten@furuboda.se
Johanna Halleborn

Johanna Halleborn

Enhetschef

044-78 14 855
johanna.halleborn@furuboda.se
Helene Månsson

Helene Månsson

Enhetschef Helsingborg / Lund

046-270 09 98 helene.mansson@furuboda.se
Monica Lundquist

Monica Lundquist

Löneadministratör

044-781 48 59 monica.lundquist@furuboda.se
Malin Persson

Malin Persson

Enhetschef

044-781 48 52
malin.persson@furuboda.se
Caroline Dahlberg

Caroline Dahlberg

Enhetschef Lund

046-270 09 99
caroline.dahlberg@furuboda.se
Martin Setterbring

Martin Setterbring

Enhetschef Karlskrona

044-781 48 63 martin.setterbring@furuboda.se
Louise Eriksson

Louise Eriksson

Ekonomi/Löneadministratör

044-781 48 56 louise.eriksson@furuboda.se
Johan Larsson

Johan Larsson

Enhetschef

044-78 14 858
johan.larsson@furuboda.se
Christina Engberg

Christina Engberg

Enhetschef

044-781 48 62 christina.engberg@furuboda.se
Violeta Adolfsson

Violeta Adolfsson

Controller

044-781 48 61 violeta.adolfsson@furuboda.se
Ann Olausson

Ann Olausson

Löneadministratör

044-78 14 864
ann.olausson@furuboda.se