fbpx
Om Furuboda assistans
Om Furuboda assistans

Vilka är vi?

Vi är en privat assistansanordnare med många nöjda kunder över hela Skåne, Blekinge samt Växjö-området. Var den du är och dela dina dagar med oss!

Vår assistans

För oss är det viktigt att du får vara precis den du är. Därför vill vi lära känna dig och se till just dina behov.

För att kunna erbjuda en så bra assistans som möjligt vill vi vara nära våra kunder. Därför har vi flera kontor utspridda över södra Sverige. Vi finns tillgängliga på telefon dygnet runt och är ute titt som tätt och träffar våra kunder.

Ledningen

Gunilla Malmsten

Gunilla Malmsten

VD

044-781 48 51
gunilla.malmsten@furuboda.se
Johanna Halleborn

Johanna Halleborn

Enhetschef Furuboda

044-78 14 855
johanna.halleborn@furuboda.se
Monica Lundquist

Monica Lundquist

Löneadministratör

044-781 48 59 monica.lundquist@furuboda.se
Katarina Jeppsson

Katarina Jeppsson

Löneadministratör

044-78 14 864
katarina.jeppsson@furuboda.se
Malin Persson

Malin Persson

Enhetschef Furuboda

044-781 48 52
malin.persson@furuboda.se
Caroline Dahlberg

Caroline Dahlberg

Enhetschef Lund

046-270 09 99
caroline.dahlberg@furuboda.se
Violeta Adolfsson

Violeta Adolfsson

Controller

044-781 48 61 violeta.adolfsson@furuboda.se
Martin Setterbring

Martin Setterbring

Enhetschef Karlskrona

044-781 48 63 martin.setterbring@furuboda.se
Cecilia Schack-Olsson

Cecilia Schack-Olsson

Enhetschef Furuboda

044-781 48 62
cecilia.schack-olsson@furuboda.se
Louise Eriksson

Louise Eriksson

Ekonomiadministratör

044-781 48 56 louise.eriksson@furuboda.se